Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / ЕКОНОМІКА

03 грудня, 00:00

У зоні «Сиваш» очікуються інвестиції

Затверджено перелік інвестиційних проектів, під час реалізації яких у Північнокримській експериментальній економічній зоні «Сиваш» будуть надані пільги з оподаткування. У розпорядженні уряду названа, зокрема, виробнича програма комплексного розвитку сільського господарства Криму на базі Красноперекопського району. Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, реалізація всіх проектів передбачає створення майже 200 нових робочих місць і залучення інвестицій у розмірі близько $7 млн., із них $1,35 млн. — іноземних.

Створюється консорціум «Середній транспортний літак»

Кабмін схвалив проект угоди з Росією про створення міжнародного консорціуму «Середній транспортний літак» для реалізації програми будівництва українсько-російського військово-транспортного літака нового покоління Ан-70. Як повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Мінпромполітики, угода дозволить створити найбільш оптимальну схему виробничої кооперації, а також визначити єдину юридичну особу, яка буде виконувати технічний, конструкторський і післяпродажний супровід проекту.

Змінено порядок реалізації податкової застави

Уряд уповноважив Держкомрезерв і ДАК «Укрресурси» провести реалізацію рухомого майна, що перебуває в податковій заставі. Це визначено постановою від 27 листопада № 1882, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна. Уповноважені організації будуть проводити надання, вилучення та опис майна без участі експертів. Ці організації також будуть оцінювати майно, виходячи з оптових цін, які діють на момент реалізації, кон’юнктури ринку, якості продукції, а в разі проведення конкурсу — за цінами конкурсу на кожну партію конкретної продукції.

№232 03.12.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати