Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Коротко / ЕКОНОМІКА

16 липня, 00:00
Вивіз брухту й відходів металу призупинено

Кабінет Міністрів своєю постановою тимчасово припинив вивіз із країни українськими підприємствами брухту та відходів чорних і кольорових металів, які використовуються в зовнішньоекономічних операціях із давальницькою сировиною. Обмеження не поширюється на брухт і відходи металів, котрі вивозяться як давальницька сировина з метою виготовлення і ввезення в Україну окремих видів готової продукції для підприємств електротехнічної промисловості. Такими визначені: катоди й вайєрбарси з рафінованої міді, алюмінієвий і мідний дріт, алюмінієві труби і трубки.

Намічена реконструкція 12-го блоку Луганської ТЕС

Компанія «Рафако Україна» і Луганська теплова електростанція підписали договір про проведення реконструкції 12-го блоку ТЕС. Кошторисна вартість, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна, становить $30 млн. Планується, що на ТЕС буде встановлено обладнання польського виробництва. Очікується, що генеруюча потужність станції після реконструкції збільшиться на 60 МВт і становитиме 510 МВт. Термін реалізації проекту — 18 місяців.

Зарплата в обмін на зерно

Для виплати поточної зарплати шахтарям уряд збирається залучити 40 млн. грн., котрих бракує, через кредит одного з комерційних банків (назва не розголошується) під заставу зерна майбутнього урожаю. Загальна заборгованість із виплат зарплатні гірникам становить 1,2 млрд. грн. Місячний фонд зарплати на підприємствах вугільної промисловості — приблизно 210 млн. грн.

РЕГІОНИ Валютно-кредитна рада при Кабінеті Міністрів рекомендувала надати урядові гарантії під закупівлю дніпропетровським підприємством «Дніпроелектротранс» комплектів вузлів і деталей для виготовлення в місті чеських трамвайних вагонів Т-3М Tatra. Комплектуючі буде закуплено на суму понад $8 млн. за кошти чеської урядової кредитної лінії. Більш як два тижні знадобилося механізаторам Херсонщини для того, щоб покласти у валки хліб на половині хлібних масивів, які цього року становлять 604,6 тисячі гектарів. Майже 80 відсотків збіжжя вже обмолочено. Кожен гектар дає в середньому 26,5 ц зерна, що майже на 2 ц менше, ніж торік, повідомляє кореспондент «Дня» Василь ПІДДУБНЯК. На хлібні лани Херсонщини уперше вийшли комбайни «Славутич» виробництва АТ «Херсонські комбайни». Звісно, нова техніка за продуктивністю трохи поступається іноземній — «Джон Дірам» та «Кейсам», але місцеві механізатори вважають, що саме ця машина має непогані перспективи. Місцеві виробники комбайнів передали селянам Херсонщини 5 «Славутичів», а решту (20 комбайнів із стартової промислової партії) відправлено в інші регіони України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати