Гурт «Скрябін» проведе благодійні концерти
Тур музикантів по США відбудеться в другій половині серпня й охопить сім американських міст
Кошти від декількох американських концертів гурту «Скрябін» підуть сім’ям загиблих на Майдані і постраждалим під час АТО на сході України.
Про це Cultprostir розповів представник організаторів гастролей, радіостанції Ukrainian Independent Radio, Роман Паничевний. (Ukrainian Independent Radio — україномовна радіостанція, яка працює у Чикаго з 2004 р., нагадує zaxid.net).
— Виступ в Клівленді буде благодійним — усі гроші підуть на допомогу сім’ям Небесної Сотні. Кузьма відмовився від гонорару за цей концерт. Частина прибутку від виступу гурту «Скрябін» в Сан-Франциско буде передана громадській організації Nova Ukraine, яка, зокрема, допомагає постраждалим на Майдані і під час військових дій. Так само і з Чикаго, де частину грошей передадуть Фонду підтримки сімей загиблих на Майдані», — пояснив подробиці Паничевний.
Випуск газети №:
№143, (2014)Рубрика
Культура