Перейти до основного вмісту

СБУ запобігла передачі спецслужбам Росії даних про ракетні арсенали України

19 листопада, 11:34
Фото: "Апостроф"

Контррозвідка Служби безпеки України запобігла можливості передачі таємних оборонних відомостей представникам спецслужб РФ, викрито одного з командирів військової частини західного регіону, який збирав секретні дані про арсенали ракетного озброєння на території України.

Про це передає "Інтерфакс-Україна" з посилання на прес-центр СБУ, під час обшуків за місцем проживання військовослужбовця вилучено ноутбук та флешку, на яких він незаконно накопичував матеріали держтаємниці.

"Серед виявлених відомостей – закрита інформація щодо більш ніж десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатні структури арсеналів озброєння, а також щодо укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою", - йдеться в повідомленні.

Наразі перевіряють причетність зловмисника до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки України.

У рамках кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, які містять такі відомості) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання судом запобіжного заходу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати