Перейти до основного вмісту

У Хмельницькому поліцейські психологи продовжують застосовувати іпотерапію в роботі з пораненими колегами

26 березня, 21:23
Фото Національна поліція України

Зоотерапія — один із найдієвіших методів психологічної реабілітації. Тож сьогодні поранені правоохоронці знову завітали до кінно-спортивного клубу «Тамерлан», де поспілкувалися не тільки з кіньми, а й з іншими тваринами, які мешкають на території комплексу, повідомляє Національна поліція України.

У рамках проєкту «Пункт психологічних практик» поліцейські психологи постійно використовують зоотерапію як метод роботи з пораненими колегами. Практикують каністерапію (спілкування з собаками), фелінотерапію (спілкування з котиками) та іпотерапію (спілкування з кіньми). 

Сьогодні поранені правоохоронці знову відвідали кінно-спортивний клуб «Тамерлан». Під час візиту до клубу наші захисники мали змогу погодувати та погладити коней, а також спробували себе в ролі вершника. Крім того, на території конюшні живе немало котів і собак, які теж не залишились без уваги гостей. 

— Завдяки спілкуванню з кіньми наші бійці відволіклись від щоденної лікувальної рутини, — говорить Віталій Манзяк, начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Хмельницькій області. — Іпотерапія допомагає прислухатись до себе, до потреб організму, що, безперечно, сприяє швидшій реабілітації та відновленню.

Нагадаємо, що заходи з психологічної реабілітації реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Мета національної програми — надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну. Дізнавайтесь більше: https://www.howareu.com/

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати