Перейти до основного вмісту

У Брюсселі на благодійному концерті зібрали 8,5 млн гривень на підтримку України

12 липня, 10:46

 

Українські волонтери та європейці організували благодійний концерт у Брюсселі. Музична подія об'єднала понад 600 глядачів та 36 спонсорів, які разом зібрати 8, 5 мільйонів гривень на підтримку України.

Про це повідомила комунікаційна команда благодійного фонду «Клуб Добродіїв», пише Рубрика, посилаючись на "Шотам".

Музичний вечір присвятили Івану Яремчуку — колишньому студенту Brussels School of Competition, який загинув на фронті. На сцені лунали композиції Брюссельського філармонічного оркестру під керівництвом Давіда Наварро-Турреса. Для програми концерту символічно обрали Третю симфонію Бетховена Eroica, що присвячена героям.

На концерті в Брюсселі зібрали 8,5 млн

Фото: БФ «Клуб Добродіїв»

До виступу долучився український скрипаль Дмитро Удовиченко — лауреат престижного конкурсу імені Королеви Єлизавети, якого називають «музичним Оскаром». Музикант від початку російського вторгнення бере участь у благодійних концертах.

«Для мене це нагода чимось допомогти людям, які цього потребують. Мабуть, це мій обовʼязок, але водночас це дуже приємно робити», — поділився скрипаль. Батьки Дмитра живуть у Харкові і не бажають нікуди переїжджати.

Для організації музичного дійства об'єдналися музичний колектив Ensemble Ukraine та «Клуб Добродіїв». Щоб зібрати більше коштів, благодійний фонд під час концерту організував благодійний аукціон картин, як створили діти з проєкту «Місце Сили». Також на заході продавали браслети ручної роботи.

«Багато фондів, створених в Європі на початку війни, вже припинили роботу, спонтанні донати та збори в соцмережах більше не працюють. Саме тому залучення корпоративних спонсорів та локальних амбасадорів, яким довіряють, відіграє вирішальну роль. Зібрані кошти вже найближчим часом рятуватимуть життя в Україні», — поділилася Анастасія Усова, співпрезидентка Ensemble Ukraine. 

На концерті в Брюсселі зібрали 8,5 млн

Фото: БФ «Клуб Добродіїв»

Зібрані кошти розділять між трьома проєктами:

  • психологічне відновлення підлітків, які постраждали від війни від БФ «Клуб Добродіїв»;
  • медичне обладнання для парамедиків «Госпітальєри», які рятують життя у гарячих точках;
  • техніка для новоствореного реабілітаційного центру в лікарні у Синельниковому, що на Дніпропетровщині.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати