Російська федерація щомісяця нарощує армію на 8-9 тисяч людей, – Сирський

Упродовж 2024 року в рф до лав Збройних сил росії набрали близько 440 тисяч контрактників: щомісяця ворожа армія збільшується в середньому на 8-9 тисяч людей.
Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський, цитує "Інтерфакс-Україна".
Як зауважив головком, зараз російські окупаційні війська на території України разом з оперативним резервом нараховують близько 695 тисяч особового складу.
Окрім того, росіяни тримають 121 тисячу людей у стратегічному резерві, додав Сирський.
Як пояснив головнокомандувач ЗСУ, це означає, що росія готується до затяжної війни на виснаження та наголосив, що така війна — головна стратегія росіян.
Генерал також додав, що за останній рік протяжність фронту збільшилася на 200 км і становить зараз близько 1200 км.
У цьому контексті Сирський зауважив, що мобілізація в Україні має проводитися з дотриманням закону та прозорості.
"Для людей мобілізація не має бути шоком. Всі наші територіальні центри комплектування повинні змінитися. Визначено завдання президентом України — верховним головнокомандувачем. У ТЦК проводяться інспекції, триває робота комісій", наголосив він.
Інспекції проводять для того, з його слів, щоб тих, хто не воював, відправити на фронт, а замість них прийшли військовослужбовці, які мають поранення.
За його словами, ТЦК мають виконувати свої обов'язки і не допускали "ганебних випадків, які іноді трапляються". Усі корупціонери та порушники у процесі мобілізації мають бути викриті, заявив головком.