Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

500 годин досвіду

У Кіровограді учасників АТО та переселенців навчатимуть вести власний бізнес
31 березня, 2015 - 11:40

Кіровоградська благодійна організація «БТ «Берегиня України» розробила навчальну програму для учасників АТО та переселенців, після проходження якої кожен зможе відкрити власну справу. Навчальний курс розраховано на чотири місяці, він складатиметься із 500 годин. Програма передбачає вивчення 12 навчальних дисциплін, проведення консультацій та практичних занять. До викладання планують залучити фахівців, які мають практичний досвід роботи за відповідними спеціальностями.

За словами провідного спеціаліста проекту Олени Щапової, слухачі курсу захищатимуть власні бізнес-проекти у присутності потенційних інвесторів. «Що далі чекає на чоловіка, який після госпіталю вже не може продовжити військову службу? На що сподіватися переселенцям, які, можливо б, і хотіли спробувати почати життя спочатку, але без підтримки не наважуються започаткувати хоча б маленький бізнес? Виходить, що найбільш незахищеними виявилися воїни, які отримали поранення, і українці, вимушені покинути своє постійне місце проживання. Нині ані держава, ані бізнес не в змозі забезпечити всіх, хто цього потребує, робочими місцями. Ми сподіваємося допомогти постраждалим під час війни створити для себе нове робоче місце або знайти роботу, використовуючи здобуті знання. Звичайно, за три місяці неможливо вивчити всі закони бізнесу, проте наші тренери — не викладачі-теоретики, а бізнесмени і менеджери, які на цей момент мають власний бізнес. Сподіваємося, що наш проект стимулюватиме розвиток малого і середнього бізнесу в країні», — розповіла провідний спеціаліст проекту Олена Щапова.

Фінансування навчальної програми здійснюватиметься за рахунок благодійників із Польщі, Німеччини, Франції, Литви, Італії та Норвегії. Бізнес-тренери навчатимуть основ сучасної ринкової економіки, маркетингу, оподаткування, підприємництва, правових основ підприємницької діяльності, менеджменту, страхування, планування та обліку.

Щоб узяти участь у програмі, можна звернутися за адресою: м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 5, оф.230 або за телефоном 050-921-82-42.

Інна ТІЛЬНОВА, Кіровоград
Газета: 
Рубрика: