Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Другий етап спецоперації проти кору

У МОЗ планують протягом трьох тижнів вакцинувати до 50 тисяч дітей на Львівщині
19 лютого, 2019 - 11:16

Міністерство охорони здоров’я оголосило, що 18 лютого стартує другий етап спецоперації для підвищення рівня охоплення щепленнями проти кору школярів Львівської області. Протягом найближчих трьох тижнів пропущені щеплення отримають близько 50 тисяч дітей. Обов’язкова умова вакцинації — згода від батьків, наголошують у МОЗ. У деяких школах щеплення робитимуть мобільні бригади лікарів, а там, де зручніше, дітей вакцинуватимуть у найближчих амбулаторіях.

«Спалах кору в Україні — результат десятилітньої зневіри у вакцинації, — цитують на сайті МОЗ Ольгу СТЕФАНИШИНУ, заступницю міністра охорони здоров’я. — На сьогодні Міністерство охорони здоров’я забезпечило Україну достатньою кількістю якісних вакцин. І тепер ми допомагаємо областям захистити тих дітей, які пропустили щеплення в минулому. Закликаємо батьків не зволікати, адже кір може мати серйозні наслідки і навіть призводити до смерті».

Як нагадують у відомстві, Львівська область є лідером за кількістю зареєстрованих випадків захворюваності на кір і одним із антилідерів за рівнем охоплення щепленнями проти кору. Минулого року в області захворіли майже 12 000 осіб, цього року — вже 3446.

Після проведення спецоперації в Львівській області, аналогічні заходи реалізують і в інших областях України.

Газета: 
Рубрика: