Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Хвацькості Засєєву не бракує

29 листопада, 1997 - 00:00

Окрім кіно він обожнює три речі: міцне слівце, швидку їзду й жінок

Перед зйомками "Москаля-чарівника" він пішов до церкви й урочисто поклявся Миколаю угодникові, що припинить матюкатися, а просить лише натхнення. Кректав, але слова дотримав. Сьогодні в нього голова зайнята новим проектом - "Чорна Рада". За словами режисера, це буде щось: супервестерн на 10 серій. Батальні сцени зніме, використовуючи новітню комп'ютерну техніку. Богдан Ступка, Ада Роговцева, Богдан Бенюк, Руслана Писанка вже дали своє "добро" на участь у фільмі. Притичина в головному - Богдані Хмельницькому. Олексія Петренка звалив інфаркт і він ніяк не може викараскатися з хвороби. От і доводиться мотатися театрами та студіями колишнього Союзу в пошуках того, хто б міг зіграти знаменитого гетьмана.

Аби скрізь встигати, Микола Засєєв не їздить, а "літає". Про свої машини, яких було вже з десять, розповідає з трепетом, як про коханих жінок. Перепробував різні марки від БМВ до "Волги", вважає, що для наших доріг кращої за 24 модель - не придумаєш. З ДАІшниками не сперечається, розуміє, що їм на хліб з маслом теж заробляти треба.

Жінок обожнює, але хто без гріха, нехай перший кине камінь. Усіх численних дітей не лише знає на ймення, а й допомагає матеріально.

От такий, Микола Засєєв - ковбой.

Тетяна ПОЛІЩУК, "День"
Газета: 
Рубрика: