Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

«М’ясна» ділянка кордону

23 грудня, 2004 - 00:00

Певний спад у вітчизняній м’ясній промисловості та закономірний підвищений попит населення на цю продукцію, особливо напередодні новорічних та різдвяних свят, активно стимулює ввезення м’яса із-за кордону. Проте далеко не завжди це відбувається законним шляхом. Прикордонники Котовського загону, що охороняють україно-молдовську ділянку, вже звикли до так званих «м’ясних» контрабандистів. За статистикою, із 342 тонн контрабандного м’яса, затриманого прикордонниками з початку року, 144 тонни припадає саме на молдовську ділянку, повідомляє прес-служба прикордонників.

Прикордонний наряд застави «Градениці» Котовського загону неподалік селища Лиманське Одеської області затримав двох громадян України, які перевозили у мікроавтобусі 720 кілограмів курячого м’яса. Щоправда, українською територією порушники встигли проїхати лише півкілометра. Далі їхній маршрут проліг простісінько на заставу, де контрабанду було передано співробітникам Держмитслужби. Вартість затриманого товару, за оцінками експертів митниці, складає близько 11 тисяч гривень.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ