Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Щедрість та любов до України

Американські благодійники подарували лікарні Львова обладнання для реанімації та операційних
22 червня, 2022 - 20:07

У лікарні Святого Луки Першого медичного об’єднання Львова (раніше – 8-ма лікарня) з’явилися сучасна наркозна станція та обігрівачі інфузійних (довенних. – Т.К.) розчинів.

Все це – подарунок від трьох американських родин – Dr. John Kerr, Mr. Scott and Kari Kerr та Mr. Jeffery Peete, про що «Дню» розповіли у Львівській міській раді.

Обладнання, вартість якого – понад 80 тисяч доларів, анестезіологи лікарні Першого медичного об’єднання використовуватимуть у реанімації та в операційних.

«Сучасне обладнання і фаховість лікарів – це запорука надання кваліфікованої і якісної допомоги навіть у найважчих випадках, – говорять у лікарні Святого Луки. – Обладнання, яке нам подарували американські родини, є потрібним у реанімаціях і операційних. Саме ці апарати допоможуть лікарям надавати допомогу на найвищому рівні. Щиро вдячні усім благодійникам за щедрість та любов до України!».

У лікарні додають, що наркозна станція укомплектована сучасними моніторами, що дозволяє лікарю постійно контролювати стан пацієнта і у разі необхідності миттєво реагувати на будь-які його зміни: «Цей апарат забезпечує максимальну безпеку хворого».

Спасибі доброчинцям!

Тетяна КОЗИРЄВА, «День». Фото пресслужби Львівської міської ради
Рубрика: