Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ТОП-4: найпопулярніші гаджети від Apple

12 серпня, 2022 - 15:53

У колекції продуктів корпорації Apple важко вибрати один діамант, який затьмарює всю колекцію. І все-таки є низка «зірок» - гаджетів, на вихід яких шанувальники чекають з придихом, а презентація нового покоління збирає біля телеекранів увесь світ. Давайте виберемо 4 найяскравіші девайси від «яблука». А щоб наш вибір був об'єктивним, орієнтуватиметься на чіткий параметр – обсяг продажу. Сьогодні поговоримо про ТОП-4 найпопулярніших девайсів від Еппл.

Стильні телефони з чудовим камерним модулем

iPhone 14 отримає значні зміни всередині та зовні. З'являться нові відтінки, а корпус стане більш елегантним. Але головне – це начинка. Насамперед, процесор, який отримає ще більше продуктивності та зможе справлятися зі складними завданнями швидше та без зависань у багатозадачному режимі. Але головне – це чудовий камерний модуль, який забезпечує професійний стандарт зйомки – навіть за недостатнього освітлення та в нічному режимі. У флагманських моделях є сканер LiDAR, що дозволяє використовувати елементи віртуальної реальності.

Ноутбуки для всіх!

Macbook – це ідеальний комп'ютер для навчання, роботи та творчості. При компактних розмірах під кришкою ховається приголомшлива потужність. Процесор дозволяє працювати з графікою, відео та програмними кодами. Лінійки Pro додатково отримали відеопроцесори, а у всіх моделях є система машинного навчання Neural Engine для роботи в багатозадачному режимі.

Розумний годинник для спортсменів і не тільки

Apple Watch вийде вже у 8-му поколінні. Але вже в 7-й лінійці його функціональні можливості значно перевершували всі фітнес-браслети, що існують на сьогоднішній день. Він з високою точністю визначає основні життєві показники (пульс, тиск, сатурацію), дозволяє визначити рівень цукру в крові, оснащується функцією крокоміра та аналізатора фаз сну. Також його можна використовувати для прослуховування музики під час тренування, відповіді на дзвінки та повідомлення.

Функціональні планшети для роботи та творчості

iPad дозволяє з комфортом спілкуватися по відеозв'язку, завжди бути в курсі новин, редагувати графічний та відеоконтент. А ще працюватиме з текстами або програмними кодами, особливо якщо підключити повнорозмірну клавіатуру, яка ховається в магнітному чохлі. Або підключити стілус Apple Pencil, і тоді ви отримуєте професійний графічний планшет.

Придбати новинки на найкращих умовах пропонує мережа магазинів Apple у Києві My Cloud Store. Більше інформації – на сайті магазину.

Рубрика: