Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Як до війни

На Львівщині відкрили реконструйований стадіон «Сокіл»
28 червня, 2022 - 18:59

Вчора, 27 червня, у місті Стрий  після першої черги реконструкції урочисто відкрили для проведення спортивних змагань та футбольних матчів стадіон «Сокіл». Згідно з повідомленням пресслужби Львівської обласної ради, тут облаштували футбольне поле зі системою поливу, легкоатлетичні доріжки, сектори для штовхання ядра, метання диску, молота, спису, стрибків у довжину, висоту, а ще – майданчик для мініфутболу із синтетичною травою, ігровий мультифункційний майданчик із поліуретановим покриттям та тренажерний майданчик.

Вітаючи присутніх на відкритті стадіону, перший заступник Львівської обласної ради Євген Гірник нагадав, що стадіон «Сокіл» – легендарний, має величну, у понад 100 років,  історію, і що тепер саме тут виховуватимуться нові олімпійські чемпіони.

«Дякую всім причетним до відновлення спортивної інфраструктури, адже, поки наші захисники боронять країну від ворога, маємо створювати і розвивати європейську Україну – країну, де дбають про здоров’я нації і розвивають спорт», – сказав, зокрема, Євген Гірник.

Також у повідомленні ЛОР ідеться про те, що загальна вартість проєкту реконструкції стадіону «Сокіл» – приблизно 28 млн грн. 2021-го на роботи скерували 7 млн грн з обласного бюджету, 15 млн грн – із державного, решту додали з бюджету громади.

У межах другої черги реконструкції планують облаштувати велике тренувальне поле зі штучної трави, глядацькі трибуни з накриттям, систему освітлення футбольного поля, що відповідає вимогам Української професійної ліги з футболу.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День». Фото пресслужби ЛОР
Рубрика: