Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

«Журналістський взвод» може перетворитися на «журналістську роту»

Дніпропетровські волонтери вирішили взяти під свою опіку ще більше нацгвардійців
26 грудня, 2014 - 13:50

Дніпропетровські волонтери привітали «журналістський взвод», що повернувся на відпочинок. Вони вручили солдатам цього підрозділу новорічні подарунки, які вони зможуть подарувати свої дітям. «Кожного бійця вдома з нетерпінням чекає дітвора. Коханий татко для свого малюка — і Дід Мороз, і Святий Миколай, і янгол-охоронець. І всі вони приносять подарунки. Ми трішечки допомогли нашим бійцям. Кожен татко-чарівник приїде додому з дарунком для своєї дитини. Це те найменше, що волонтери змогли зробити для нашого «журналістського» взводу», — написала на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» журналіст Лариса Токар.

Волонтери вирішили взяти під свою опіку вже не взвод, яким командує старший лейтенант Віктор Ожогін, — професійний журналіст, а цілу роту Нацгвардії. Зараз оголошено збір всього необхідного для солдатів, які після Нового року повинні повернутися на місце служби. «Спочатку ми були під Маріуполем, а потім під Бердянськом, — розповів командир «журналістського взводу» Віктор Ожогін. — Несли звичайну службу на блокпостах по трасі, яка зв’язує Донбас із Кримом. Особливих пригод не було, хоча при огляді машин і перевірці документів траплялися порушники і люди, що співчувають сепаратистам». За словами командира, за 45 днів служби особливих пригод не було, хоча один боєць травмувався і під час холодів довелося госпіталізувати кілька осіб. Попри 12-градусний мороз, жили в землянках і наметах. Грілися біля «буржуйки», а на дрова пиляли сухі акації в посадці. «Заготовлювати дрова було навіть приємно, можна було трохи фізично розім’ятися», — сміється В.Ожогін. Під час відпочинку він відвідав Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, яку очолює Сергій Риженко. Командир прийшов, аби подякувати і потиснути руку лікарям, які надали професійну допомогу його бійцеві. 29 грудня гвардійцям треба бути вже в частині, а після Нового року вони знову вирушать у зону АТО.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпропетровськ
Газета: 
Рубрика: