Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Конкурентний молокопродукт

Українці люблять імпортні сири. Іноземці — українське масло
7 вересня, 2017 - 10:29
ФОТО БОРИСА КОРПУСЕНКА

За січень—серпень цього  року Україна здійснила постачання на зовнішні ринки понад 5,6 тисяч тонн сирів. Це на 17% вище, ніж показник за аналогічний період 2016 року. У грошовому вираженні постачання цієї продукції зросло на 42% — до $19,5 мільйонів, повідомляє Державна фіскальна служба. Але імпорт сирів у січні—серпні перевищив  6 тисяч тонн, збільшившись на 39% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У країну було завезено цієї продукції на $27,1 мільйона (за січень—серпень минулого року — на $17,7 мільйона).

А ось експорт вершкового масла з України у січні—серпні 2017 року зріс у 2,8 разу — майже до 18 тисяч тонн. Мабуть, вітчизняне масло до смаку не лише українцям, а й іноземцям. Виторг від його експорту склав $69,9 мільйона проти $17,5 мільйона за такий же період минулого року. Імпорт цього товару, за інформацією ДФС, за вісім місяців знизився утричі — із 872 до 294 тонн ($1,57 мільйона).

Віталій КНЯЖАНСЬКИЙ, «День»
Газета: 
Рубрика: