Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Коротко / Економіка

13 червня, 2012 - 00:00

Завтра в Судаку розпочне роботу XIII конференція Інтернет Асоціації України

З 14 по 18 червня 2012 року в Туристично-оздоровчому комплексі «Судак» (Крим, м. Судак) за інформаційної підтримки газети «День» відбудеться ХІІІ конференція Інтернет Асоціації України та державного підприємства (ДП) «Українська мережа обміну трафіком». Тематика конференції охоплює актуальні питання законодавства у сфері телекомунікацій, проблеми взаємодії інтернет-бізнесу й держави, перспективи впровадження нових технологій, актуальні питання розвитку контенту. Зокрема серед актуальних тем ІТ-фахівці збираються обговорити стратегію розвитку Української мережі обміну трафіком (UA-IX), інструменти взаємодії держави та бізнесу в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, а також створення умов для сталого розвитку вітчизняного електронного й інтернет-контенту До участі в конференції запрошуються керівники підприємств у галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представники державних органів, громадські діячі. Загалом учасниками зібрання, як зауважують організатори, цього року стануть 150 провідних ІТ-фахівців України, повідомляє Алла ДУБРОВИК, «День»

«Нафтогаз України» розраховує залучити до розробки шельфу Чорного моря малазійского оператора

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» зацікавлена у співпраці з малазійською Petronas з розробки глибоководної частини українського шельфу Чорного моря, говориться в повідомленні управління зі зв’язків із громадськістю держхолдингу. За словами заступника голови «Нафтогазу» Вадима Чупруна, що очолював українську делегацію на 25-ій Міжнародній газовій конференції в Куала-Лумпур (Малайзія), держхолдинг системно відпрацьовує всі можливі варіанти співпраці з міжнародними лідерами галузі з метою залучення в Україну передових технологій і досвіду. «Ми зацікавлені у співпраці з компанією Petronas з розробки глибоководної частини українського шельфу та готові підписати з нею меморандум про співпрацю», — сказав він. Окрім Petronas, українська делегація провела ряд зустрічей з такими компаніями як ExxonMobil і Gaz de France.

Аграрний фонд почав форвардні закупівлі ячменю

Аграрний фонд України почав форвардні закупівлі фуражного ячменю (третього класу) урожаю 2012 року до державного інтервенційного фонду. Згідно з повідомленням на офіційному веб-сайті відомства, обсяг закупівлі зерна складає 840 тисяч тонн. Аграрний фонд уточнює, що мінімальна інтервенційна ціна, за якою здійснюватимуться закупівлі ячменю, складає 1567 грн за тонну. Обсяг мінімальної партії — 50 тонн.

Львівські цукерники вийшли на ринок Польщі

«Львівська майстерня шоколаду» два місяці тому почала працювати в Кракові (Польща), повідомив журналістів керівник майстерні Анатолій Артимович. За його словами, відкриття «Львівської майстерні шоколаду» в центрі Кракова стало першим виходом львівських цукерників на зарубіжний ринок. Надалі очікується відкриття «Львівської майстерні шоколаду» у Варшаві, Вроцлаві та Познані. Специфіка роботи майстерні враховує львівські традиції. Вона представлена відкритим для відвідувачів цехом із виробництва шоколаду, в крамниці пропонується широкий асортимент продукції, виготовленої з молочного, білого, чорного шоколаду, також працює кафе. У цілому в шоколадній майстерні працюють 60 чоловік. За словами Артимовича, найбільшим попитом у відвідувачів користується молочний шоколад. У той же час трапляються дні, коли покупці віддають перевагу чорному або білому шоколаду. При цьому він не назвав обсягу інвестицій у проект, посилаючись на комерційну таємницю. На питання, чи виправдалися сподівання, Артимович відповів: «Поки говорити рано, але ентузіазм — величезний». «Львівська майстерня шоколаду» входить до мережі ресторанів «ФЕСТ», яка заснована у Львові 2007 року. На сьогодні вона нараховує 15 цукерень.

Газета: 
Рубрика: