Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

22 грудня, 2005 - 00:00

Горілка стала «швейцарською»

Швейцарська інвестиційна компанія B&KManagementAG придбала 99% акцій однієї з великих українських компаній-виробників алкогольної продукції — ТОВ «Княжий Град» (Київ). «Компанія B&K 15 грудня поточного року стала власником «Княжого Граду», — повідомила PR-менеджер української компанії Віолетта Лосєва. Суму операції компанія не розголошує. Водночас представники B&K повідомили, що протягом трьох років інвестиції в ТОВ «Княжий Град» становитимуть близько EUR16 млн. Як уточнила PR-менеджер «Княжого Граду», раніше власниками акцій компанії були кілька юридичних та фізичних осіб. Продаж своїх акцій «Княжий Град» пояснює необхідністю залучення додаткових фінансових коштів на розвиток та просування продукції на алкогольному ринку.

Весь бізнес під одним дахом

Компанія FIMGroup, яка входить до датського холдингу DanmarScandinaviaAps, ввела в експлуатацію свій перший 6-поверховий бізнес- центр «FIMCenter» класу «В» по вул. Лінійній у Києві загальною площею 8 тис. кв. м. Як повідомила генеральний директор компанії Оксана Єлманова, площа, яка здається в оренду, становить 6,2 тис. кв. м, а площа окремих офісів коливається від 40 до 1500 кв. м. За її словами, інфраструктура бізнес-центру включає в себе конференц-зал на 30 осіб, ресторан-кафе «Лайт», парковку. Як сказала О. Єлманова, концепцію центру розробила сама FIMGroup, яка також виступає й управляючою компанією. Серед орендарів центру — компанії «Мечел Транс Україна», «СанПрінт», «Глобал Сіті Девелопмент», «Ікс Трейд Україна» та інші.

Дзвінки розподіляються рівномірно

Оператор мобільного зв’язку UMC відкрив центр обслуговування абонентів (ЦОА) у Львові. Це третій колл-центр, відкритий компанією в 2005 році, який обслуговуватиме дзвінки абонентів заходу та центру України. Всього в мережі оператора працює чотири ЦОА. Як зазначає генеральний директор UМС Адам Вояцки, з відкриттям нового центру буде створено понад 300 робочих місць для молодих жителів Львова, яким компанія запропонує конкурентну зарплату, навчання та перспективу кар’єрного зростання, а також можливість поєднання роботи та навчання. Львівський ЦОА оснащений сучасним обладнанням виробництва компанії Alcatel (Франція) і включений до загальної мережі Центрів обслуговування абонентів UМС, завдяки якій оптимально розподіляється навантаження між київським, дніпропетровським, одеським та львівським ЦОА.

Прощання з «Советским» шампанським

Завод шампанських вин Artyomovsk Winery (Артемівський завод шампанських вин) заявив про припинення виробництва шампанського «Советское». Як відзначають у компанії, за 55 років своєї діяльності Артемівський завод шампанських вин зробив 300 млн. пляшок шампанського «Советское». «Сьогодні випущена трьохсотмільйона пляшка «Советского», яка для заводу стане одночасно ювілейною та фінальною», — говориться в прес-релізі заводу. Проте завод Artyomovsk Winerу збирається, використовуючи ті ж технології, рецепти і виноматеріали, що і для виробництва «Советского», випускати шампанське під торговою маркою «Артемівське напівсухе». Як очікується, воно з’явиться в продажу 1 лютого 2006 року.

Газета: 
Рубрика: