...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

22 лютого, 2011 - 00:00

Україна випускає комбіновані «шляховики» зі снігоприбиральним та антиожеледним устаткуванням

Кременчуцька холдингова компанія «АвтоКрАЗ» (Полтавська область) випустила комбіновану шляхову машину зі снігоприбиральним та антиожеледним устаткуванням виробництва фірми Rasco (Хорватія), повідомив журналістам генеральний директор підприємства Сергій Сазонов. За його даними, машина створена на базі моделі самоскида КРАЗ-65055 колісної формули 6х4. «Технічні можливості автомобіля КРАЗ у поєднанні з устаткуванням Rasco забезпечують ефективне очищення й захист українських доріг», — сказав він. Згідно з прес-релізом компанії, створений «АвтоКрАЗом» автомобіль «Шляховик» призначено для розчищення від снігу автомагістралей і доріг населених пунктів, а також для нанесення на дорожнє покриття антиожеледних реагентів, які перешкоджають обмерзанню доріг і утворенню на них снігового накату. «Універсальність комбінованої дорожньої машини полягає в тому, що після зняття з неї спеціального устаткування вона може бути використана як самоскид або як база для поливально-мийного устаткування», — відзначає прес-служба. Керівник фірми Rascо пан Франічевич, якого цитує прес-служба, вважає досить успішними перші кроки в співпраці з кременчуцькими машинобудівниками. За його словами, нові технології економлять близько 30% матеріалу.

100 відсотків НПЗ віддадуть у заставу під держгарантії для реконструкції підприємства

Почесний президент групи компаній «Контініум» Ігор Єремєєв заявляє про готовність закласти 100% акцій ЗАТ «Херсонський нафтопереробний завод» (НПЗ) під державні гарантії для можливості залучення інвестицій на модернізацію підприємства. «Ми звернулися до уряду й повідомили про свою готовність дати їм у вигляді запоруки 100% акцій заводу під реконструкцію, включити в управління заводом державних менеджерів, аби вони контролювали фінансові потоки. Або віддати якийсь пакет акцій державі, щоб ввести державу в число акціонерів», — сказав він. Єремєєв уточнив, що на даний час Херсонський НПЗ повністю належить йому особисто. Він відзначив, що завод планується реконструювати під переробку близько 70% нафти з Росії, 30% — з Азербайджану. На думку бізнесмена, якихось проблем із постачаннями сировини бути не повинно.

Тероризм привів індійську компанію до вітчизняного страховика

Харківська страхова компанія «ЛЕММА» перестрахувала черговий об’єкт в Індії щодо ризику «тероризм», повідомляється в прес-релізі страховика. Згідно з оригінальною угодою страхування індійської компанії, об’єктом страхового захисту є цементний завод Jaypee Himachal Cement Project, що належить групі Jaypee Group. Загальна страхова сума з ризику «тероризм» перевищує 150 мільйонів доларів. На утриманні СК «ЛЕММА» знаходиться 2% ризику. Термін дії договору — один рік, починаючи з 13 лютого 2011 року.

Казахстан придбає ще один трансформатор у «Запоріжтрансформатор»

Великий світовий виробник трансформаторного устаткування «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) у березні має намір відвантажити для АТ «АрселорМіттал Теміртау» (Казахстан) трансформатор 16 МВА 35 кВ для металургійного комбінату компанії. Як повідомила прес-служба ЗТР, відповідний контракт, вартість якого не розголошується, нещодавно укладено сторонами. У прес-релізі наголошується, що з початку 2011 року ЗТР поставив на адресу «АрселорМіттал Теміртау» два трансформатори 63 МВА 110 кВ. На даний час ведуться переговори з укладення контракту на виготовлення ще двох трансформаторів потужністю 63 МВА.

Вітчизняні порти розвивають ділові відносини з турецькими підприємцями

Іллічівський порт представив турецьким діловим колам своє бачення перспектив нарощування вантажопотоків у поромному сполученні та перевезень з використанням суден типу «ро-ро», а крім того, можливості відкриття нових ліній, які зв’яжуть транспортні системи України і Туреччини. Презентація шляхів розвитку співробітництва відбулася під час робочої зустрічі представників ділових кіл Туреччини та України під назвою «Українські транспортні коридори: Південь — Північ та Схід — Захід», яка пройшла у Стамбулі, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. З турецького боку в зустрічі взяли участь представники Ради експортерів Туреччини (ТІМ), Асоціації міжнародних автоперевізників (UND) та Асоціації виробників послуг з міжнародних перевезень та логістики (UTIKAD). Україну представляли спеціалісти Іллічівського порту, Асоціація портів «Укрпорт», Асоціація транспортно-експедиторських організацій («Укрзовніштранс»), Асоціація міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП), компанії «Пласке» та «Іллічівськзовніштранс». На цій зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних із процедурами контролю проходження осіб, транспортних засобів та вантажів, спрощенням і прискоренням документообігу, що супроводжує транспортний процес, і діяльність експедиторських компаній. Крім того, відбувся обмін інформацією щодо різноманітних аспектів співпраці українських і турецьких підприємств. Особливу увагу було приділено розвитку транспортних зв’язків двох причорноморських країн та реалізації їхніх транзитних можливостей щодо транспортування вантажів, повідомляє Алла ДУБРОВИК, «День».

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ