Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

Вітчизняні пивовари зберегли позиції

Зменшення експорту напоїв компенсують солодом...
8 вересня, 2010 - 00:00

Попри підняття акцизів і заборону на вживання пива у громадських місцях вітчизняна пивоварна галузь як мінімум не збавляє оборотів. Як повідомила днями генеральний директор галузевої компанії з виробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво» Галина Коренькова, виробництво пива в Україні в 2010 році складе 300 мільйонів декалітрів (дал) (при потенціалі в 400 мільйонів), що відповідає рівню 2009 року. Хоча за підсумками січня-липня поточного року було вироблено 188,1 мільйона дал пива, що на 1,6% менше, ніж за аналогічний період 2009 року.

Утім, таке порівняння не надто тішить пивоварів — адже минулий рік був кризовим, тож і не відзначився хорошими результатами... Нагадаємо, Україна в 2009 році скоротила виробництво пива на 6,2% в порівнянні з 2008 роком — до 300,5 мільйона дал. А загалом тенденція зниження обсягів виробництва пива в Україні спостерігається з кінця першого півріччя 2008 року.

Нинішні цифри також свідчать про наслідки кризи, а також про зростаючий тиск на пивоварів з боку держави, констатують учасники ринку. Окрім зниження обсягів виробництва по українських пивоварах б’є ще й зниження експорту та збільшення імпорту. Так, за даними Коренькової, експорт пива в першому півріччі склав 15,3 мільйона дал, впавши на 14% (86% до рівня минулого року), а імпорт склав 1 мільйон дал.

Нагадаємо, про бажання обмежити імпорт українського пива нещодавно заявили білоруси. До 2015 року в Білорусі заплановано зменшити частку імпортного пива з 30% до 5%, при тому, що нині лише українське пиво тримає 10% на білоруському ринку. Як передає «Радіо «Свобода», уряд Білорусі висловив побажання, щоб замість закордонного білоруси пили вітчизняне пиво. На це спрямована загальнодержавна кампанія імпортозаміщення — заради збереження валюти й підтримки національного виробника.

А імпортерів українського пива влада Білорусі не перший рік звинувачує у демпінгових цінах, і в квітні цього року білоруський концерн «Держхарчпром» навіть змусив українських виробників пива підняти ціни на своєму ринку на 11%. Як повідомляє «Радіо «Свобода», українським імпортерам довелося підписати відповідні цінові угоди з білоруським державним концерном. Тому тепер українське пиво в Білорусі продається дорожче, ніж в Україні, і вартує більше, ніж білоруське.

Та Галина Коренькова констатує, що експорт до Білорусі, як не дивно, зростає... Упав в основному експорт до Росії.

«Імпорт же пива в Україну зростає невиправданими темпами, він на сьогодні зріс на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року, — відзначає Коренькова. — Прогнозується, що до кінця року імпорт буде становити понад два мільйона декалітрів. Це наслідки зниження ввізного мита після входження в СОТ».

У той же час, за словами генерального директора «Укрпива», Україна збільшила експорт солоду. «Минулого року ми вперше досягли своїх потенційних можливостей у виробництві солоду. І сьогодні експортуємо значну його частину. Якщо раніше експорт солоду в нас був незначний, а імпорт — 25 — 30 тисяч тонн, то сьогодні все навпаки», — розповідає Коренькова.

Складніша ситуація із вітчизняним хмелем... Як зазначив у коментарі «Дню» голова наглядової ради АТ «Укрпиво» Петро Перетятько, хмелярство Україна «загубила». Адже хоч нинішні потреби пивоварів у 300 тонн цієї сировини українські хмелярі здатні забезпечити, проте її якість ще не відповідає необхідним вимогам виробників пива. Доводиться імпортувати з Німеччини та Чехії.

Тому максимальна частка використання тутешнього хмелю серед вітчизняних пивзаводів — лише 50%. «Більше просто не дозволяє якість даної сировини. Хоча 1% від прибутку ми й віддаємо на розвиток хмелярства, — невідомо, куди він йде», — пояснює «Дню» директор з якості ЗАТ «Оболонь» Валентина Микусевич.

ДО РЕЧI

За словами генерального директора «Укрпива» Галини Коренькової, середньостатистичний українець за рік споживає 12 — 13 літрів абсолютного алкоголю. Близько 25% цього алкоголю припадає на пиво, 5 — 6% — на вино. Решта ж — на міцні алкогольні напої... «Гірше тільки в росіян, де люди споживають ще на 6 — 7 літрів чистого алкоголю більше», — зазначає вона.

Олексій САВИЦЬКИЙ, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments