Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Хто ми такі та куди йдемо?

«20 лет без воздуха» — перша прем’єра сезону лівобережців
17 грудня, 2015 - 13:13
У ВИСТАВІ ГРАЮТЬ АКТОРИ РІЗНИХ ПОКОЛІНЬ. НА СВІТЛИНІ: ВІКТОР ЖДАНОВ (БОЦМАН) ТА СЕРГІЙ ДЕТЮК (ОЛЕГ) / ФОТО ЄВГЕНА ЧЕКАЛІНА

18 і 19 грудня Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра представить виставу, поставлену  за п’єсою «Язычники» одеського драматурга Анни Яблонської (яка загинула 2011 р. під час терористичного акту в московському летовищі «Домодєдово») молодим режисером Дмитром Весельським,  сценограф — Олег Луньов,  автор музичного розв’язання — Олександр Курій.

— Сюжет, на перший погляд побутової родинної драми, в якому  Яблонська розгортає в непросту і чесну розмову про сьогоднішній день і кожного з нас, — розповіла «Дню» про прем’єру керівник літературної частини театру Олена БОГОМАЗОВА. — У виставі ставиться питання: хто ми такі, звідки, куди йдемо? Що таке сьогодні — кохання, ненависть, правда і  брехня? Вірити чи не вірити? А якщо вірити, то в що? Автор змушує глибоко замислитися і озирнутися довкола,  бо в кожного  з нас буде своя відповідь на ці запитання.

До речі, торік на камерній сцені Д. Весельський уже звертався до творчості Яблонської, поставивши «Семейные сцены». У виставі «20 лет без воздуха» грають актори різних поколінь: Неоніла Белецька, Тамара Кибальникова, Тетяна Круліковська, Віктор Жданов, Наталя Циганенко, Сергій Коршиков, Анастасія Логвин, Катерина Гордієнко, Галина Корнєєва, Сергій Детюк, Володимир Мовчан та інші.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: