...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Друкована The New York Times існуватиме ще принаймні 10 років

переконаний гендиректор американського видання
16 лютого, 2018 - 14:04
ФОТО REUTERS

Генеральний директор американського видання The New York Times Марк Томпсон вважає, що друкована версія газети проіснує ще 10 років, повідомляє Укрінформ з посиланням на Huffpost. «Я вважаю, що наші друковані продукти в США виходитимуть ще принаймні 10 років», — сказав він під час інтерв’ю на CNBC. На думку Томпсона, в найближче десятиліття кількість друкованих видань зменшиться, і натомість вони переходитимуть на онлайн-версії. Він наголосив, що хотів би бачити, як друкована версія виживає і процвітає, але рішення щодо її збереження буде ухвалюватися виключно на основі економічних показників. «Наш план — продовжувати обслуговувати наших постійних передплатників (друкованої версії газети), скільки ми зможемо це робити. Але водночас ми будуватимемо наш цифровий бізнес, щоб у нас була успішна компанія, яка розвивається, та успішна новинна редакція, коли друкована версія нарешті піде в минуле», — додав він.

Як відомо, The New York Times — найстаріша і третя за популярністю після The Wall Street Journal і USA Today щоденна газета у США. Була заснована 18 вересня 1851 року і видавалася з тих пір без перерви.

Нагадаємо, свого часу «День» вийшов на ринок зі слоганом «Америка читає The New York Times, а Україна читає «День». Справді, час диктує нові умови — стрімкий розвиток цифрових ЗМІ здається невпинним. «День» залишається зі своїми читачами і в друкованій версії, але водночас радимо слідкувати за нами і на сайті та «Фейсбуці», передплачувати pdf-версію українською  та англійською.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ