Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Європейські посадовці запрошують до діалогу найпрогресивніший суспільний сектор

27 травня, 2011 - 00:00
ФОТО РЕЙТЕР

Непоказний молодик, якому тисне руку президент Франції Ніколя Саркозі на тлі Єлисейського палацу в Парижі, — не політик, не видатний спортсмен і не кінозірка. Це — Марк Цукерберг, 27-річний засновник соціальної мережі Facebook, яка нині налічує близько півтора мільярда користувачів у всьому світі та роль якої в арабських і північноафриканських революціях активно обговорюється.

Напередодні, як уже повідомляв «День», медіа-вечерю з журналістами та представниками медіа-індустрії з дискусією про нинішній стан мас-медіа в Німеччині та перспективи їхнього розвитку провів у Берліні Християнсько-демократичний союз, який, нагадаємо, очолює федеральний канцлер Ангела Меркель.

А напередодні саміту «Групи восьми» (G8), що відкрився вчора у Довілі, відбувся так званий e-G8 форум, на який зібралися визнані лідери індустрії інтернету: голови Google, Facebook, Amazon, eBay, News Corporation, керівники Alcatel-Lucent, Vivendi, France Telecom, HTC, Mozilla, Ubisoft та інших компаній, а також представники ЗМІ, рекламного, музичного та розважального бізнесу, блогери, експерти в галузі технологій, інвестори, молоді підприємці та науковці. Очікується, що підсумкову декларацію e-G8 представлять главам держав, передає Кореспондент.net.

Очевидно, не просто заради цікавості найвищі європейські посадовці запрошують до діалогу найпрогресивніший суспільний сектор, намагаючись створити придатні умови для його розвитку. Тим часом Українська держава не вживає жодних заходів, аби зупинити «відтік мізків», який не припиняється вже десятиліттями.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ