Лишень тоді, коли ми покажемо свою силу хоч на частині своєї землі, зверне на нас увагу і Європа
Драгоманов Михайло Петрович — український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч.

Коли ілюстрація оживає...

Сьогодні в Києві відкривають виставку майстрині акварелі Тетяни Павлик
1 листопада, 2013 - 11:39
«Човен»

Кожна її картина — не просто ілюстрація життя. Це завжди сюжет із нього. Акварелі Тетяни Павлик можна читати, як поезію. Тож кожна її виставка в цьому сенсі є подією. Це не просто свято візуальності, а й невід’ємної сенсової прив’язки.

Тетяна Павлик є першим лауреатом Національної молодіжної премії імені Михайла Дерегуса, з 1999-го вона — член Національної спілки художників, з 2005-го — Національної спілки фотохудожників України.

Тетяна народилася, живе і працює в Івано-Франківську, художню освіту здобула у Львові (відділ оформлення та ілюстрації книги Українського поліграфічного інституту імені Івана Федорова). 1990 року у Львові відбулася перша персональна виставка автора — серія акварелей «Лісова пісня» за мотивами однойменного твору Лесі Українки.

«НОКТЮРН»

Працює в галузі малярства, книжкової та станкової графіки, фотографії. Але віддано вірна акварелі. Активна учасниця багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, конкурсів та пленерів — у першу чергу живописних, а також фотографічних. Твори зберігаються в музеях і приватних збірках в Україні та за кордоном.

«ЄДИНОСУЩНА ТА НЕРОЗДІЛЬНА»

Виставка «Вибране. Акварель» відкрита для відвідування до 2 грудня 2013 року в Музеї видатних діячів української культури — Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького, — що на вулиці Саксаганського, 97.

Софія КУЩ. Фоторепродукції картин надано автором
Газета: