Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

СПОРТ

3 березня, 2006 - 00:00

У Німеччині будуть поіменні квитки

У середу в німецькому Кайзерслаутерні відбулася офіційна презентація квитка на матчі чемпіонату світу з футболу-2006. Таким чином організатори відзначили своєрідний ювілей — 100 днів до початку турніру. На всіх квитках є точна інформація про всі матчі турніру — дата, час, місце проведення і т. д.

Щодо малюнка, то він виконаний у вигляді біжучої хвилі синього та жовтого кольорів, подібної до тієї, яку вболівальники пускають на стадіонi під час ігор. Усього в продаж випущено 3 мільйони 70 тисяч квитків, і любителі футболу отримають їх за 6—8 тижнів до початку чемпіонату світу. Цікаво, що всі вони будуть іменними, щоб не допустити активності спекулянтів, повідомляє ІТАР-ТАРС. «Насмілюся заявити, що ці квитки неможливо підробити», — заявив на церемонії віце-президент оргкомітету турніру Вольфганг Нірсбах. За його словами, в усі квитки вмонтовано спеціальний чіп, який буде визначатися турнікетом при вході на стадіон.

Колліна з футболом не прощається

Один із найвідоміших футбольних суддів світу П’єрлуїджі Колліна, який завершив рік тому кар’єру арбітра, буде одним із коментаторів телеканалу «Sky», чия бригада вестиме трансляції з чемпіонату світу в Німеччині. «Я погодився бути частиною цієї пригоди, тому що збираюся показати погляд на футбол, який може бути цікавий прихильникам футболу, — сказав Колліна. — Я не маю наміру оцінювати роботу суддів, помилкові їхні рішення чи ні. Думаю, що телеглядач зможе оцінити думку людини, яка багато років провела у футболі», повідомляють італійські ЗМІ. Колліна був представлений як коментатор для італійської частини аудиторії телеканалу, який покаже всі 64 матчі чемпіонату світу. Серед коментаторів телеканалу відомі в минулому гравці — Паоло Россі, Джанлука Віаллі, Беппе Бергомі, Звонімір Бобан, Антоніо Ді Дженнаро, Сальваторе Баньї та Массімо Мауро.

Феміністки — проти Тайсона

Міська рада міста Брайтон (Велика Британія) ухвалила рішення відмінити любительський турнір із боксу, запланований на 22 березня, у зв’язку з тим, що його почесним гостем мав був Майк Тайсон. Влада міста діяла під тиском місцевої феміністської організації. Частина англійських жінок досі не може пробачити Тайсону історію 1992 року, коли його було засуджено за зґвалтування і він змушений був провести кілька років у в’язниці. Відзначимо, що феміністки виступили з ініціативою про те, щоб взагалі заборонити 39-річному екс-чемпіону світу у важкій вазі в’їзд до Великої Британії, повідомляє allboxing.ru. Відмінений вечір боксу мав стати одним із заходів, який покликаний повернути британським підліткам інтерес до боксу і взагалі до спортивного способу життя. Яку програму запропонували феміністки на взамін, не повідомляється. Зазначимо, що та історія Майка з «Міс чорна Америка» досі залишається однією з найбільш неоднозначних. Численні свідки стверджували, що дівчина увесь вечір каталася з Тайсоном на його спортивній машині, а близько півночі добровільно піднялася в його готельний номер...

Підготував Юрій ЗЕЛІНСЬКИЙ, «День»
Газета: