Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Має величезний досвід закордонної роботи»

Президент призначив Єгора БОЖКА головою Служби зовнішньої розвідки і представив його колективу
14 вересня, 2017 - 11:15
ФОТО МИКОЛИ ЛАЗАРЕНКА

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України. Із червня 2015 року Єгор Божок виконував обов’язки глави Місії України при НАТО. Про це йдеться на сайті глави держави. В.о. посла України в НАТО Єгор Божок був понад два роки, потім на цю посаду був нарешті призначений перший заступник глави МЗС Вадим Пристайко. І показово, що глави СЗР також не було довгий період — понад рік — був лише т.в.о. Ігор Разінков. Тривале непризначення людей на важливі державні посади — слабке місце Президента, за що його постійно критикують.

«Я знаю Єгора Божка давно— як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи», — сказав Петро Порошенко.

За словами Президента, робота Єгора Божка в Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля наших міжнародних партнерів на підтримку України і значно підсилити обороноздатність нашої держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України. Президент висловив упевненість, що призначення нового голови СЗР України надасть імпульсу розвитку Служби.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 
Рубрика: