Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Відповідь системи?

Екс-заступнику генпрокурора Віталію Каську вручили підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину
11 квітня, 2016 - 19:23
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Це сталося у неділю вночі біля Театру ім. Івана Франка. Про це заявив адвокат Каська, який прибув на місце подій, після чого особи, які представились рядовими співробітниками ГПУ, покинули місце подій.

У відповідь Віталій Касько зазначив, що документи сфабриковано, ніщо в них не відповідає дійсності, а метою даного переслідування є його дискредитація. «Всі ці дії вчинялися вже не перший місяць, щоб я залишив країну. Я на відріз відмовився і готовий відстоювати свої права в будь-яких судах і будь-яких правоохоронних органах», — додав він.

Нагадаємо, Касько займався реформою ГПУ і різко критикував керівництво органу. Після його звільнення, генпрокурор Віктор Шокін домігся накладення арешту на його квартиру, видану у службове користування.

Звичайно, якщо є порушення закону, має бути дана оцінка. Проте не слід забувати про презумпцію невинуватості і необхідність довести вину. Поки ж даний випадок більше нагадує травлю і викривлений принцип «друзям — все, ворогам — закон».

Дмитро КРИВЦУН, «День»
Газета: 
Рубрика: