Кожне національне письменство, годуючись помітними і непомітними впливами од інших письменств, все-таки органічно переробляє й перетворює їх і виявляє тим натуру даної нації, її ідеали й змагання, її інтереси й потреби.
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Дам шанс молодим»

Сьогодні збірна України проведе товариський матч проти Сербії. Головний тренер пообіцяв випробувати «приховані резерви»
15 листопада, 2016 - 11:20
ФОТО АНДРІЯ КРИМСЬКОГО

Після дещо розгубленого старту кваліфікації на Чемпіонат світу-2018 (нічиї з Ісландією — 1:1 і Туреччиною — 2:2) збірна України суттєво вирівняла гру (перемога над Косово — 3:0 та Фінляндією — 1:0) і наразі посідає другу сходинку групи «І», що теоретично дає право на стикові матчі за вихід у фінал. Зрештою, перемога 12 листопада в Одесі над Фінляндією забезпечила Україні хороші залікові позиції і теоретичну можливість вийти з групи з першого місця. Наступний офіційний поєдинок у межах відбору наша команда проведе на виїзді 24 березня 2017 року проти лідера групи — збірної Хорватії. Перемога в цьому матчі забезпечить лідерство в групі й суттєво додасть шансів на прямий вихід у фінал. Тим більше важитиме сьогоднішня товариська гра проти збірної Сербії, на якій головний тренер команди Андрій Шевченко обіцяє випробувати «молоді сили».

«Хотілося б зробити резюме всієї моєї роботи. Ми зіграли чотири офіційних матчі, залучили велику кількість молодих. Зараз з’явилося четверо нових футболістів, якщо порівнювати з тією збірною, яка грала на чемпіонаті Європи, — сказав Андрій Шевченко в інтерв’ю програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол 1». — Наші принципи, наша структура гри підтверджують правильний напрямок. Просимо гравців контролювати м’яч і створювати моменти. Сербія? Дам можливість пограти тим гравцям, які мають поки що мало ігрової практики. Хочемо дати їм шанс. Буде дуже цікаво подивитися на них на тлі сильного суперника, яким є збірна Сербії».

Наразі футбольна Україна в очікуванні сьогоднішньої гри проти команди Сербії. Повідомляється, що в Харкові буде посилено охорону правопорядку. Публічний порядок забезпечуватимуть 950 працівників ГУНП та 100 військовослужбовців Нацгвардії. Нагадаємо, харківські уболівальники вже давно сумують за великим футболом, адже після початку бойових дій на сході України в місті було заборонено проводити міжнародні матчі з футболу.

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: