Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Чорна п'ятниця для України

26 листопада, 2016 - 15:45

Минула п'ятниця стала днем приниження України і українців. По всіх каналах транслювали кремлівську лялькову виставу.

У першому акті під назвою «Нездійснений допит Януковича» кривавий диктатор посміхався зі сцени Ростовського суду, а українська влада прилюдно корчилася в конвульсіях, намагаючись не допустити його відкритого допиту.

Розповіді про те, що молодняк з «Правого сектора» і «Автомайдану» чисельністю в двадцять осіб не дозволив доставити беркутівців у Святошинський суд, виглядали і зовсім непристойно.

Хотілося б вірити, що ті, хто «блокували» Лук'янівське СІЗО, стояли там через наївність і політичну недосвідченість, але не можна ж всю країну вважати ідіотами.

Порошенко і Яценюк, які організували цю «блокаду», панічно боялися, що Янукович у суді під присягою їх здасть. Розповість, як вони наввипередки бігали, пропонуючи себе на місце Азарова, як і на яких умовах за спиною Майдану підписували «мирну угоду», що подовжувала правління Януковича, так само як і про інший «інтим», про який їм не дуже хочеться чути.

Другий акт цієї вистави - прес-конференція злочинця Януковича - виглядав зовсім вже розв'язно. Недорікуваті міркування «пахана»-втікача були посилені виступом колишнього командувача внутрішніх військ Шуляка - того самого генерала Шуляка, за командою якого ще вранці 14 лютого з першого під'їзду будівлі Кабміну висунувся і зайняв позиції на Європейській площі загін снайперів спецназу внутрішніх військ, який отримав бойові патрони і команду стріляти на поразку.

Кремль і Банкова готуються до третього акту вистави.

Країна, судячи з соціологічних опитувань і діалогів у громадському транспорті, готується проводжати акторів свистом. Причому всю трупу і назавжди.

Андрій СЕНЧЕНКО, член штабу Майдану, комендант "Жовтневого палацу"

Джерело: UAINFO

Новини партнерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ