Історію творять мученики, а не мучителі.
Євген Грицяк, лідер Норильського повстання у таборах ГУЛАГу 1953 року

Конспективний Путін

1 лютого, 2017 - 14:10

Трампа і Путіна як тільки не порівнювали. За різними істотними, між іншим, змінними. Ми теж порівняємо, але за таким цілком конкретним параметром, як швидкість. Адже значення має не тільки розмір, але й час. Час вимірювання. І швидкість руху. Якого? Та будь-кого. Швидкість статевого акту, яка може бути аргументом. Швидкість перетворення (метаморфоза) на комаху. На тирана або сатрапа.

Скажімо, чим Путін до травня 2012 року відрізняється від Путіна після? Він тираном і сатрапом потенційно був з дитинства, та й не потенційно - теж. Але рухався в ритмі авторитарного статевого акту з різною швидкістю. Спочатку дуже неквапливо й обережно, пробуючи великими пальцями ніг воду. А потім - раз, як з ланцюга зірвався: і пішло-поїхало, зупину немає.

Тому якщо порівнювати Трампа з Путіним, то Трамп такий метушливий Путін, що поспішає на пожежу. Стартує з високого старту, з місця в кар'єр. Тобто Путін -сатрап зі стажем - у справах він, звичайно, далеко попереду. А ось за швидкістю попереду Трамп. Він бадьоро так, спритно почав, він, хоча в кінцевому підсумку має ту ж саму мету метаморфози, одна і та ж істота з коричневим, лускатим животом і вбогими тонкими ніжками, але рухається значно спритніше. Раз - і в дамках.

Сам Путін дивиться з подивом і захопленням: ось, парубок дає прикурити, нам би таку частоту рухів у сім'ї, й у нас вже пів-Росії в дитячому будинку жило б на державному піклуванні.

Звичайно, політологи звикли судити, що називається, за розміром. Мовляв, чи визрів чиряк на лобі або тільки зріє, як Гітлер. Але порівняйте Гітлера і Сталіна: за розміром важко сказати, хто попереду планети всієї. Але за швидкістю Гітлер, звичайно, такий Болт. Всім Болтам Болт. Якщо порівнювати зі зміями, то Гітлер дванадцятирічної витримки - наче кобра зеленоока моя, а Сталін - чорно-смарагдовий удав. Сталін довго душив, неквапливо так, як гурман. А Гітлер за ту ж зарплату вже п'ятикратно виходить уперед. Знову не за кількістю, а за швидкістю і частотою.

У цьому сенсі Путін більше Сталін. Щоправда, він це до Болотної з Сахаровим таким удавом кільця накладав. А потім, як кобра з оводом схрещена за законами Мічуріна, став жалити, втискувати і засовували, і щільно утрамбовувати. Як борці з частотністю статевих зносин, що переглянули енергійне німецьке порно в пітному спортзалі східного Берліна.

А ось Трамп – це, звичайно, швидке перемотування а-ля пекельний Шикльгрубер з Євою Браун в підвалі університету Провіденса. Я б навіть сказав, конспективний такий Путін із Шикльгрубером в одному ліжку, якщо там Михайло Леонович на мене не образиться. Конспективна лірика в перекладі з російської, що повільно запрягає, мовою соціально безвідповідальних міс Всесвіт.

Як сказав Пушкін Толкієну: поспішиш - Конгрес здивуєш. Тихіше їдеш, довше будеш презиком. Краще сорок разів по разу, ніж один раз сорок разів. Швидкість потрібна при ловлі членів "Молодої гвардії ядра" у дірявий сачок. Одна нога тут, інший Трамп там. Ти завжди: то в лайно, то в партію. Не відразу Москва на Потомаку будувалась: мені чи чай пити або білим вождем у Вашингтоні бути.

Новини партнерів