Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Закон про національну безпеку - це компроміс з міжнародними партнерами, - Гопко

3 липня, 2018 - 18:19
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Учні Літньої школи журналістів газети «День» зустрілись з Головою Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганною Гопко.

Сьогодні учасники літньої школи газети на день відчули себе справжніми високопосадовцями та приміряли депутатські «мандати». Перевтілення відбулося за допомогою Голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко. Зустріч пройшла в кулуарах Верховної Ради України.

Зокрема, коментуючи питання щодо нещодавно прийнятого Закону про національну безпеку Ганна Гопко розповіла: «Цей документ є важливим рамковим законом, але боротьбу щодо ухвалення поправок, щоб паралельно з ухваленням закону розпочати реформу СБУ, ми провалили з аргументами, що, якщо будемо вимагати ці поправки, то взагалі не пройде закон. І ми вже з міжнародними партнерами домовилися про компроміс: ухвалюємо закон про нацбезпеку, в якому прописуємо зобов’язання впродовж шести місяців розробити новий ЗУ про Службу безпеки і подати СБУ на розгляд, також про розвідувальні органи, про державну таємницю і т. д. Усе це можна було зробити одразу, але, як бачите, не вистачило голосів».

Формат розмови був не брифінговий, тому учні змогли поспілкуватися з депутаткою та отримати відповіді на всі запитання. Серед обговореного зачепили і вступ України до НАТО та майбутній липневий саміт у Брюсселі, а також низку законів, до впровадження яких Ганна доклала власні зусилля.

Софія Постолатій

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ