Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Компанія зі Швеції, яка допомагала кремлю утримувати ядерний потенціал, повністю зупиняє роботу в рф

4 липня, 2022 - 12:05
Пускова установка російської МБР "Тополь-М", ілюстративне фото з відкритих джерел

Шведська інжинірингова компанія Sandvik прийняла рішення повністю зупинити свою діяльність на території Російської Федерації, 28 лютого 2022 року ця структура свою роботу в РФ призупинила, повідомляє Діфенс Експрес.

Специфіка Sandvik - до війни ця компанія обслуговувала підприємства російського ОПК, розповідає профільний портал GMK Center.

Загальний профіль роботи шведської компанії Sandvik - поставки обладнання для точної обробки матеріалів різкою, для 3D-друку деталей з металу, виробництва труб та конструкцій із спеціальних сплавів сталі та титану.

Якщо брати специфіку роботи саме на ринку РФ, Sandvik постачала рашистам обладнання саме для рашистського ОПК. Крім того, ця шведська компанія могла бути в числі тих, що відвантажували для РФ критично важливе обладнання, матеріали та технології, необхідні російським виробникам ядерного озброєння.

Коли шведська компанія Sandvik остаточно закриє свою роботу на території РФ, то втратить максимум 3,6% своєї виручки за рік (якщо враховувати показники за 2021 рік). Натомість “отримають суттєвий удар” одразу 12 російських підприємств, задіяних у виробництві та обслуговуванні ядерної зброї, що досі використовували технології зі Швеції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ