Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Львів'янам, котрі отруїлися в їдальні Українського католицького університету, відшкодують витрати на лікування

5 листопада, 2016 - 15:11

Тиждень тому до Львівської обласної інфекційної лікарні доправили 18-х пацієнтів. Усі мали симптоми гострої кишкової інфекції. Як з'ясувалося згодом, ушпиталені 27–28 жовтня отруїлися  у кафе «Трапезна (вул. Козельницька, 2), що належить УКУ.

Обслуговує  «Трапезну» «Холдинг емоцій !FEST», і це вже не перший випадок, коли львів'яни і гості Львова труяться саме у закладах харчування «!FEST». Нагадаємо: у травні 2015-го на лікарняні ліжка з гострим харчовим отруєнням потрапили кілька десятків людей, у тім числі – громадяни інших країн, котрі відвідали ресторацію «Театр Пива «Правда», котра також належить вище згаданому холдингу.

Торік керівництво «!FEST» визнало свою провину й вибачилося перед гостями. Вибачається й тепер та обіцяє компенсувати витрати на лікування, про що повідомляє на своєму сайті. «З усіма потерпілими ми одразу зв'язалися та моніторили ситуацію, – йдеться у повідомленні. – Результати аналізів невтішні – у потерпілих виявлено сальмонельоз. Витрати на лікування ми компенсовуємо. Звичайно, це не покращує ситуації і не відміняє факт отруєння, але зараз стан усіх задовільний, і в найближчий час всі вже будуть виписані».

Тим часом, в інфекційній лікарні досі перебувають п’ятеро  осіб, котрі скуштували у «Трапезній» УКУ млинці з м’ясом та курячі крильця…

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ