Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У містах РФ сьогодні відбуваються антивоєнні мітинги

6 березня, 2022 - 15:24
Фото Reuters

У містах Росії відбуваються акції з вимогою припинити війну в Україні. Зокрема, люди вийшли у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську та Єкатеринбурзі.

Поліція затримує та б'є мітингувальників, повідомляє Суспільне з посиланням на видання "Медиазона".

Станом на 15:15 за московським часом затримали понад 1650 людей у 44 містах Російської Федерації, передає "ОВД-інфо". Найбільше затриманих у Новосибірську — 272 людини. У Москві в автозаки завели 227 мітингувальників, у Єкатеринбурзі — 208.

Біля мітингувальників чергують автозаки та автобуси правоохоронців. У Петербурзі, де щодня проводили антивоєнні акції, виступає оркестр МВД.

У Єкатеринбурзі поліцейський в шоломі почав бити затриманого палицею. Коли чоловік упав, його ще раз вдарили по ногах. Відео оприлюднило "ОВД-Інфо", повідомляють, що це трапилось після того, як чоловік хотів зняти протестувальників у оточенні ОМОНу на телефон.

Проєкт "Осторожно, новости" оприлюднив відео із вестибюля метро, на якому правоохоронці повалили чоловіка на землю та кілька разів вдарили. Потім повели з собою.

У Москві затримали члена правозахисного центру "Меморіал" Олега Орлова. Він стояв з плакатом "Україні — мир, Росії — свободу". Затримання відбуваються на Манежній площі, там працює ОМОН.

У Новосибірську на площі Леніна на мітинг зібралось приблизно 100 людей, повідомляє "Медиазона" з посиланням на "Тайгу.інфо". Поліцейські оточили людей. Видання повідомляє про 55 затриманих. Серед затриманих — журналісти, пенсіонери та собака.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ