У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український політичний і військовий діяч

У Європарламенті показали мапу РФ з тюрмами для політв'язнів

6 червня, 2018 - 23:05
Фото greens-efa.eu

Фракція "Зелених" у Європарламенті запустила акцію, яка має привернути увагу футбольних вболівальників до порушень прав людини у Росії, де незабаром розпочнеться Чемпіонат світу з футболу-2018. Для цього на сайті  "зелених" створена окрема сторінка, передає "ЄП".

"ФІФА не може мовчати. Поки російські стадіони будуть заповнені любителями футболу, понад 150 політв'язнів заповнюють в'язниці по всій Росії. ФІФА має закликати до звільнення та боротьби за свободу всіх незаконно ув'язнених", - йдеться у повідомленні.

На окремій сторінці представлено дві мапи Росії. На першій зображені стадіони, де будуть відбуватися матчі чемпіонату і перемикач "чесна гра" (футбольний термін fair play) та "порушення правил".

Якщо його перевести у друге положення, то на мапі замість стадіонів з’являються місця розташування тюрем, де Росія тримає політичних в'язнів.

На сторінці також закріплена кнопка, яка відкриває список всіх політв’язнів та інформацію про їхню долю.

Також на сторінці кожен охочий може підтримати петицію із закликом до ФІФА порушити цю тему під час контактів з російськими чиновниками та особисто президентом РФ Владіміром Путіним.

Раніше сьогодні повідомлялося про те, що Велика Британія закликала РФ звільнити 70 українських політв'язнів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ