Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Києві урочисто зустріли батальйон імені Кульчицького

6 жовтня, 2014 - 12:45

Сьогодні в Києві урочисто зустрічали бійців Резервного батальйону Нацгвардії імені генерала Кульчицького з передової по ротації. "Добровольці, майданівці! Ті, хто першими навесні встали на захист України!" - повідомив в Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Повернулися не всі. Десятеро загинули. Десятки отримали поранення .. Перед строєм, в почесний караул встали поруч з портретами загиблих воїнів ... Спонтанно понеслося по застиглих рядах: Герої не вмирають! .. Чоловіки, воїни не стримували сліз", - написав міністр.

"Рідні. Мами, дружини, діти ... всі прийшли зустрічати. Раділи і плакали. Але більше радості і справжнього сімейного щастя. Діти ставали в стрій поруч з батьками. І це було так здорово! Так - правильно! Слава героям!" - Йдеться в повідомленні Авакова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ