Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У клеванському "Тунелі кохання" вирубують дерева, - ЗМІ

7 листопада, 2013 - 12:42
Фото з сайта wikipedia.org

У "Тунелі кохання" біля селища Клевань, що на Рівненщині, вирубують дерева, пише сайт "ВСЕ".

Очевидиця подій пані Інна розповіла виданню, що майже сімсот метрів дерев знищили у шаховому порядку через те, що дерева нібито заважають проїзду потягу через те, що ростуть занадто близько до колії. Залізничники називають це "профілактикою".

Заступник голови Рівненської ОДА Олексій Губанов розповів, що спілкувався із залізничниками.

"У них зараз йдуть профілактичні роботи на гілці. Як мене запевнили, це не стосується безпосередньо "Тунелю кохання", - зазначив він.

На заувагу журналістів, що багато дерев вже вирубили, чиновник відповів: "Так, на тому все, певно, і закінчиться".

За словами Олексія Губанова, раніше у "Тунелі кохання"  проводили толоки та встановили вказівники, які вказували мандрівникам місце його розташування. Водночас журналіст зазначає, що вказівників уже немає.

"Очевидно, що впорядковувати потрібно будь-яку місцевість, але вся краса "Тунелю кохання" полягає у густоті дерев. Якщо їх вирубати у "шаховому порядку", ліс стане рідким. Через дерева буде пробиватися сонце. Відтак, зникне весь ефект подарованої природою краси тунелю", - зазначає видання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ