Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Держслужбовців Львівщини перевірять на грамотність

7 листопада, 2014 - 22:34

Ідеться про диктант з української мови, до якого департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації просить долучитися усіх охочих чиновників. Вік і ранг, кажуть, значення не мають. І наводять приклад минулого року – 2013­го перевірилися на знання державної мови понад 1000 осіб, які працюють на державній службі. Захід приурочено до Дня української мови та писемності, який, нагадаємо, в Україні відзначають 9 листопада.

Тест на знання державної мови не забере багато часу – диктант начитуватимуть у прямому ефірі ТРК «Львів» у понеділок, 10 листопада, з 9.15 до 9.30. Тим, хто захоче дізнатися «оцінку» за свою грамотність (чи неграмотність), потрібно цього ж дня кинути у поштову скриньку конверт із аркушем­диктантом, вказавши таку адресу: Департамент освіти і науки ЛОДА, вул. Просвіти, 4­а, м. Львів, 79008.

Мета акції на перевірку грамотності, як зазначено на сайті ЛОДА, – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань громадськості. Диктант проводиться у рамках реалізації Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012 – 2014 роки.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ