Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Двоє бахмутських випускників склали математику на 200 балів

8 серпня, 2022 - 17:21
Фото freeradio.com.ua

Учениця Бахмутської школи №10 Анастасія Щекодіна склала випускний тест з математики на найвищий бал. Готувалася до складання іспиту в умовах війни та повітряних тривог. Окрім неї, ще один випускник цієї ж школи, Іван Крук, отримав найвищий бал з цього ж предмету, повідомляє Вільне радіо.

З випускницею-двохсотбальницею поспілкувалися наші журналісти.

Анастасія розповіла, що складала Національний мультипредметний тест у Вільногірську Дніпропетровської області, але більше переживала не за складність завдань, а за повітряну тривогу.

“Я думала, що математика буде складніше, як на мене, варіант був легкий. Щодо обстановки — я дуже хвилювалася щодо тривоги, тому що якби тривога була більше 2-х годин, то не можна було б дописати мультитест, але мені пощастило — тривоги не було. Насправді я думала, що не складу математику на 200, бо різні завдання будуть. Але, коли побачила 30 з тридцяти — була дуже рада”, — розповідає Анастасія Щекодіна.

Біля школи на неї чекала мама, тож першою своїми результатами дівчина похвалилася саме їй.

“Мама була дуже здивована, раділа за мене. Подзвонила татові — він зараз на передовій — і сказали, що я склала математику на 200. Він був дуже щасливий, говорив, що я велика молодець”, — ділиться своїми спогадами випускниця.

Також Анастасія телефоном подякувала своїй вчительці Ірині Махібороді, яка дала їй усі необхідні знання навіть попри війну та повітряні тривоги. Найвищим балом з математики відзначився й однокласник Насті Іван Крук.

Дівчина вже визначилася із майбутнім закладом освіти та спеціальністю. Обрала для себе Львівський національний університет ім. Івана Франка та спеціальність “митна та податкова справа”.

Нагадаємо, заклади вищої освіти Донецької області мусили евакуюватися, аби продовжити дистанційну роботу в безпечніших регіонах. Сотні студентів змогли завершити навчання, і цього літа знову набиратимуть першокурсників.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ