Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Кіровограді почали встановлювати сортувальні контейнери для сміття

9 березня, 2016 - 11:48

Перші десять контейнерів нещодавно з’явилися у спальному районі міста. Їх встановила компанія «Екостайл» у рамках міської Програми роздільного збору побутових відходів на 2015-2019 рр., яка діє в Кіровограді. За словами начальника комерційного відділу компанії Вікторії Веремієнко, протягом наступного кварталу у різних районах міста планують встановити ще 50-70 таких контейнерів. «Загалом для Кіровограда буде достатньо близько 150 контейнерів. Для того, щоб встановити їх у себе у дворах, жителі міста мають укласти типовий договір на вивезення сміття. У перспективі ми плануємо ще одну новинку – встановлення заглиблених баків. Правда, це в рамках іншої програми», − розповіла Вікторія Веремієнко.

Встановлення баків для роздільного збору сміття дозволить продовжити термін експлуатації існуючого в Кіровограді сміттєзвалища до шести років (наразі його вистачить на 3,5 років). Як сказано у Програмі, упровадження комплексної програми роздільного збору твердих побутових відходів дозволить до 2019 року зменшити долю відходів, що підлягають захороненню на полігоні, на 12-15%.

Інна ТІЛЬНОВА, Кіровоград

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ