Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Уряд виділив майже 200 млн гривень на систему захисту для складів боєприпасів

10 травня, 2017 - 18:54
Фото Reuters

Кабмін виділив майже 200 млн гривень на підвищення рівня захищеності об'єктів зберігання боєзапасу ЗСУ. Відповідне рішення опубліковано на сайті уряду.

Відзначається, що грошові кошти (199 млн гривень) виділено з резервного фонду Державного бюджету. Дане розпорядження дозволить Міноборони виконати першочергові заходи щодо забезпечення захищеності 11 об'єктів зберігання боєзапасу Збройних сил України протягом 2017 року.

У повідомленні також уточнюється, що виділені гроші дозволять удосконалити систему охорони та оборони певних 11 військових частин, провести укриття і належне зберігання боєприпасів, забезпечити підвищення рівня вибухопожежобезпеки, в тому числі за рахунок придбання пожежної техніки (пожежних танків, автомобілів тощо).

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр Павло Розенко наголосив, що пенсійна реформа, яку розробляє Кабінет міністрів, не передбачає підвищення пенсійного віку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ