Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Оголошено відбір на участь у фестивалі Nordisk Panorama (Швеція) для українських документальних кінопроєктів

12 серпня, 2022 - 16:21

Український інститут у парнерстві з кінофестивалем Nordisk Panorama та французькою компанією Newen Studios запрошують українських режисерів та продюсерів подавати свої проєкти документальних фільмів на Nordisk Panorama Film Festival. Заявки приймаються до 22 серпня включно.

Оберуть до 10 кінопроєктів. Команди у складі режисера та продюсера від кожного проєкту отримають можливість презентувати свої фільми європейським продюсерам. Шукають документальні стрічки, які орієнтовані на міжнародну копродукцію та знаходяться на етапах (пост)виробництва. 

Nordisk Panorama Film Festival – значуща подія скандинавської та європейської кіноіндустрії, що протягом останніх 32-х років пропонує публіці та кінопрофесіоналам найкращі скандинавські короткометражні та документальні фільми. Діє також платформа для нетворкінгу, що складається з двох галузевих заходів: форум для співфінансування та кіноринок. Оскільки основна мета та завдання Nordisk Panorama –  промоція скандинавських фільмів та кінематографістів, Україна вперше буде представлена на фестивалі, зокрема такою масштабною фаховою делегацією. 

Цьогоріч Кінофестиваль у Мальме, Швеція, відбудеться 22-27 вересня.

Команди українських фільмів, окрім пітчинг-презентації своїх проєктів, також зможуть долучитися до інших індустрійних заходів фестивалю. Зокрема ознайомитися з грантовими можливостями скандинавського регіону та Німеччини, а також зустрітися з європейськими продюсерами для консультацій чи обговорення потенційної співпраці. Організатори фестивалю покривають дорогу у Швецію та назад, проживання та добові витрати. 

Серед вимог до аплікантів: українське громадянство; мінімальний вік 18 років; вільне володіння англійською мовою; готовність до публічної комунікації (необхідно презентувати свій проєкт на фестивалі); бездоганна ділова репутація; діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.

Для участі необхідно надіслати анкету, заповнену англійською мовою, на пошту [email protected] . Завантажити анкету можна за посиланням. Детально про вимоги заповнення – на сайті Українського інституту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ