Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Кот-Д'Івуарі обстріляли акцію протесту проти військового заколоту

14 травня, 2017 - 22:20
Фото Reuters

У місті Буаке в Кот-Д'Івуарі обстріляли людей, які вийшли на акцію протесту проти військового заколоту. Унаслідок обстрілу поранено щонайменше 5 людей, повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, інцидент стався сьогодні вранці, коли місцеві мешканці намагалися провести марш проти бунту військових. Солдати спробували розігнати людей, після чого групу тих, хто залишився обстріляли.

За словами очевидця, п'ять чоловік привезли в головний госпіталь міста з вогнепальними пораненнями.

Зауважимо, днями у Кот-д'Івуар спалахнуло повстання військових. Основною причиною бунту стала невиплата зарплат. Осередки бунту розташувалися в декількох містах країни. Там солдати покинули казарми і вийшли на вулиці зі зброєю. Військові проводили акції протесту, однак їх вимоги не були почуті і вони почали вдаватися до більш радикальних дій.

Нагадаємо, парламент Північної Кореї направив лист протесту до Конгресу Сполучених Штатів Америки у зв’язку з посиленням санкцій проти Пхеньяна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ