Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

рф вже вичерпала резерви боєздатних БТГ, на державному рівні триває прихована мобілізація, - ГУР

14 травня, 2022 - 16:19
Фото Reuters

рф вже вичерпала резерви боєздатних батальйонно-тактичних груп, в Бєлгородській і Ростовській областях на основі призовників і мобілізаційних ресурсів формуються нові підрозділи, які направляються на територію України, повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"У росії на державному рівні триває прихована мобілізація. У Бєлгородській і Ростовській областях на основі призовників і мобілізаційних ресурсів формуються нові підрозділи окупаційних військ, які направляються на територію України. Однак застосування таких військ переважно неефективне", - заявив в ефірі загальнонаціонального марафону представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький, передає пресслужба розвідки.

За його словами, через військкомати викликають військовозобов'язаних, вони підписують контракти, після чого формуються нові підрозділи і направляються на територію України.

"У багатьох випадках це не ефективно, але ми реально розуміємо, що на сьогоднішній день ресурси, що стосуються найбільш боєздатних батальйонно-тактичних груп російська федерація вичерпала. Хоча у неї ще достатньо резервів для того, щоб вводити на територію України", – наголосив представник військової розвідки України.

Також Скібіцький заявив про пригніченість і депресивний морально-психологічний клімат в підрозділах російських окупаційних військ.

"Найбільш пригнічений моральний стан - у військовослужбовців 1 і 2 армійських корпусів з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей. Тому що саме там відбувається примусова мобілізація і призов до лав російських окупаційних військ. Непідготовлений особовий склад, який не має, по суті, бойового досвіду, направляється зараз на найбільш важливі напрямки", - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ