Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Шотландія визнала Голодомор геноцидом українського народу

14 червня, 2018 - 16:37
Фото: mkrada.gov.ua

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи з офіційним візитом до Сполученого Королівства Великої Британії, під час зустрічі зі спікером Парламенту Шотландії Кеном Макінтошем відзначив результати дебатів в шотландському парламенті по Голодомору.

Про це повідомила прес-служба ВРУ на офіційному сайті.  

“Цього року 85-та річниця від цієї великої трагедії, і нам важливе розуміння світу цієї події, цієї трагедії для України. Для нас особливо важливо, що всі партії — і опозиції, і коаліції — підтримали загальну резолюцію про те, що Голодомор — це геноцид проти українців”, — зазначив він.

Нагадаємо, загалом 11 штатів США визнали Голодомор геноцидом українського народу. Спочатку їх було 9, пізніше визнав Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу штат Канзас. Міссурі став 11 штатом, визнавших Голодомор геноцидом.

Читайте більше у матеріалах “Дня” “Чи визнає Iзраїль Голодомор геноцидом?”,Голодомор - це геноцид”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ