Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Шляхи сполучення з Сєвєродонецьком залишаються, але ускладнилась логістика, - Стрюк

15 червня, 2022 - 14:52
Фото facebook.com/odalug

Через руйнування трьох мостів через Сіверський Донець логістика ускладнилась, однак Сєвєродонецьк остаточно не втратив сполучення з контрольованою Україною територією.

Про це у Фейсбуці повідомив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передає Укрінформ.

«росіяни намагаються штурмувати місто з кількох напрямків. Українські військові контролюють промислову зону і час від часу здійснюються заходи для витискання ворога із центра міста. росіяни прокладають дорогу трупами своїх же солдатів. Через підрив мостів ускладнилась логістика, однак шляхи сполучення з Сєвєродонецьком залишаються», - зазначив Стрюк.

Гуманітарна ситуація в місті критична, оскільки на початок вуличних боїв тут залишалось близько 10 тисяч мирних мешканців. Скільки їх тут на сьогодні, підрахувати складно.

Міська адміністрація готує до роботи центр надання гуманітарної допомоги для переселенців, які зуміли виїхати з Сєвєродонецька і тепер мають проблеми з облаштуванням на новому місці проживання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ