Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

В Об'єднавчому соборі візьмуть участь 192 делегата, в тому числі 64 архієрея

15 грудня, 2018 - 11:13
Фото: 24tv.ua

У Києві 15 грудня на Об'єднавчому соборі Української автокефальної православної церкви візьмуть участь 192 делегата, 64 з яких є діючими архієреями.

Про це повідомляє телеканал Громадське з посиланням на оргкомітет собору.

На Об'єднавчому соборі Українська православна церква Київського Патріархату буде представлена 42 архієреями і з ними відповідно по одному священику і мирянину - всього 126 делегатів.

Від Української православної церкви Московського Патріархату підтвердили свою участь 10 єпископів і кожен зі священиком і мирянином - усього 30 чоловік.

"За попередніми підрахунками екзархів Вселенського патріархату на соборі будуть присутні 64 архієрея, 64 священика і 64 мирянина. Крім того, почесними гостями собору будуть президент Петро Порошенко і голова парламенту Андрій Парубій," - йдеться в повідомленні.

Запрошення взяти участь у Об'єднавчому соборі архієреїв Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та Української православної церкви (Московського патріархату) раніше направив Вселенський патріарх Варфоломій.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ