Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Число жертв конфлікту в Афганістані досягло рекордного рівня, - ООН

16 липня, 2018 - 14:33
Фото: Reuters

Організація Об'єднаних Націй повідомила, що число цивільних осіб, вбитих в Афганістані, досягло рекордного рівня в першій половині року, незважаючи на те, що мало місце припинення вогню в минулому місяці.

Про це повідомляє агентство Аl Jazeera, з посиланням на інформацію Місії Організації Об'єднаних Націй зі сприяння Афганістану (МООНСА) в своїй останній доповіді про жертви серед цивільного населення, опублікованій 15 липня.

Смертність зросла на 1%, до 1692, хоча число поранених і знизилося на 5% - до 3430.

Основними причинами рекордно високу смертність стали бої між силами безпеки і бойовиками, а також вибухи придорожніх бомб і вибухи, які влаштовують смертниками з екстремістського угруповання "Ісламська держава" а також талібами.

ООН повідомляє, що використання саморобних вибухових пристроїв (СВУ) при нападах антиурядових елементів залишалося головною причиною втрат серед цивільного населення.

У доповіді говориться, що цивільне населення, яке проживає в провінціях Кабул, Нангархар, Фарьяб, Гільменд і Кандагар, найбільше постраждало від насильства. Сотні цивільних осіб були вбиті при нападах на шиїтські святині, урядові будівлі, офіси груп допомоги та центри реєстрації виборців.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ