Краса - це нескінченність, виражена у закінченій формі.
Фрідріх Вільгельм Шеллінг, німецький філософ

Генеральним продюсером телеканалу "ZIK" став Гайгисиз Гелдієв

17 січня, 2017 - 17:50
Фото: ZIK

Гайгисиз Гелдієв закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має значний досвід роботи у сфері телебачення. З останніх проектів – виробництво телевізійної програми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер» (2014-2015 рр.) та програми журналістських розслідувань «Народна прокуратура» на телеканалі «112 Україна» (2014-2016 рр.). З березня 2016 року Гайгисиз Гелдієв також обіймав посаду продюсера вечірнього прайму на телеканалі «112 Україна». Гайгисиз Гелдієв реалізував низку телевізійних проектів за кордоном. Зокрема, був керівником проекту зі створення телестудії «112 Європа» у Брюсселі.

«Телеканал ZIK – дуже амбітний телевізійний проект, який має низку очевидних конкурентних переваг. Головне – це програми власного виробництва: журналістські розслідування, публіцистичні програми, документальні фільми. Мені завжди імпонував інтелігентний редакторський стиль каналу, відсутність епатажу і нав'язливості, а також високий професійний рівень ведучих і редакційного колективу в цілому. Сподіваюся, що разом ми продовжимо розвиток телеканалу і зможемо зміцнити його позиції як справжнього впливового представника четвертої влади – задля більш ефективної відповіді тим викликам, перед якими стоїть українське суспільство сьогодні», – зазначив Гайгисиз Гелдієв.

Своєю чергою виконувач обов’язків генерального продюсера медіахолдингу ZIK Данило Нікуленко повертається на посаду шеф-редактора телеканалу.

Генеральний директор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич покладає чималі сподівання на підсилення топ-менеджменту каналу: «2017-й рік повинен стати визначальним для остаточного становлення ZIKу як телеканалу резонансних журналістських розслідувань з потужним інформаційно-аналітичним блоком. Сфера телеіндустрії розвивається дуже стрімко, тому час мотивує нас до максимальної мобілізації як у творчому, так і в технічному плані. Тож відкриття сучасної мультимедійної студії у «Жовтневому палаці» та поява контенту телеканалу ZIK в ефірі національної цифрової телемережі Т2, що стало головним здобутком минулого року, лише спонукають нас до нових викликів. Щиро радію, що долати ці виклики після приходу Гайгисиза Гелдієва ми будемо у ще більш професійному середовищі».

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Сьогодні його мовлення охоплює 100% території України. Загалом ZIK транслюють понад 150 операторів кабельного телебачення. Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ. Трансляція каналу відбувається через супутник ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Окрім того, контент каналу ZIK виходить в ефірі національної цифрової телемережі Т2. Проекти телеканалу виходять із студій ZIK-Львів та ZIK-Київ. Наприкінці 2016 року відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв «Жовтневий палац».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ