Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Агресор не припиняє масового обстрілу на всій лінії фронту в Донецькій області

17 травня, 2022 - 18:30
Фото: Reuters

Війська рф не припиняють масового обстрілу на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута, триває інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді здійснюється евакуація населення.

Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"росіяни не зупиняють масових обстрілів на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута. Авдіївка сьогодні зранку зазнала авіаракетного удару: пошкоджено три житлові будинки, інформації щодо постраждалих немає. У Мар’їнській громаді внаслідок обстрілів знеструмлено Красногорівку – тривають відновлювальні роботи. В Очеретинській громаді постійно тривають обстріли, тому поки що не вдалося повністю відновити високовольтну лінію, пошкоджену раніше", - зазначив Кириленко.

У Бахмуті внаслідок ранкових обстрілів пошкоджено школу №4 та кілька інфраструктурних об'єктів.

Крім того, не припиняється інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді триває евакуація населення й ремонт електро- та газопостачання.

"Під удар сьогодні знову потрапив Вугледар – інформації про постраждалих та пошкодження наразі немає. У Миколаївській громаді російські снаряди перебили лінію електропередач – частина Райгородка залишилася без електрики. Фахівці вже розпочали ремонт", - повідомив голова ОВА.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ